Klubová výstava Tábor 7. 6. 2014 - foto M. Přenosilová, P. Přenosil + asistenti
Camp Knížecí rybník
Norský losí pes šedý/Elghund Grä
Norský losí pes šedý/Elghund Grä
Norský losí pes šedý/Elghund Grä
Norský losí pes šedý/Elghund Grä
Norský losí pes šedý/Elghund Grä
Jämthund
open class female
Bria pod Táborem - CAC, Club winner, BOB
(Rambo x Lena) — v Zarybnicna Lhota.
Jämthundopen class female
Bria pod Táborem - CAC, Club winner, BOB
(Rambo x Lena)
Jämthundopen class female
Bria pod Táborem - CAC, Club winner, BOB
(Rambo x Lena)
Redbone Coonhound
junior class female
Grand River's Ketty - CAJC, Junior club winner, BOJ, BOB
(Grand River's Red Chief x Grand River's OK Dixie Mae Doo)
Poitevin
open class male
Herisson Du Bois Cerisier - CAC, Club winner, BOB
(Buzancais Du Bois Cerisier x Elysee Du Bois Cerisier)
Basset Bleu de Gascogne
open class female
Zasha Aledos - 1. place
(Laurin vom Kurathloch x Tara Aledos)
Poitevin
open class male
Herisson Du Bois Cerisier - CAC, Club winner, BOB
(Buzancais Du Bois Cerisier x Elysee Du Bois Cerisier)
Poitevin
open class male
Herisson Du Bois Cerisier - CAC, Club winner, BOB
(Buzancais Du Bois Cerisier x Elysee Du Bois Cerisier)
Brandlbracke
workong class female
Doris von der Griesalm - CAC, Club winner, BOB
(Birko v. Ausserberg x Ara v. Wolfskofel)
Gończy Polski
working class male
Hornet z Krainy Lowów - CAC, Club winner, BOB, Best hound FCI VI., BIS
(Droks z Huculskiej Laki x Raba z Beskidzkiego Matecznika)
Petit Bleu de Gascogne
junior class female
Brita z Kamenného palouku - CAJC, Junior club winner, BOJ, BOS
(Gaspar du Pays de Mandrin x Cedra od Smutné říčky)
Petit Bleu de Gascogne
Black and Tan Coonhound
puppy class male
Southwind - 2. place
(Genesis Criminal Intentions x Southwind Rockin' Destiny of Dry Creek)
Black and Tan Coonhound
puppy class male
Foxfire Fast on Trail - 1. place
(Southchase's Wilbert Roy x Foxfire Fashionista)
Southwind - 2. place
(Genesis Criminal Intentions x Southwind Rockin' Destiny of Dry Creek)
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Black and Tan Coonhound
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
junior class male
Arny z Černovické obory - CAJC, Junior club winner
(Astor spod Zbojnickej skaly x Cita z Rybnické hájenky)
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
junior class male
Arny z Černovické obory - 1. place, CAJC, Junior club winner
(Astor spod Zbojnickej skaly x Cita z Rybnické hájenky)
Baron od Šanova - 2. place
(Aron spod Zbojníckej skaly x Baxy z Kopaninské hájovny)
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
junior class female
Afra z Černovické obory - CAJC, Junior club winner, BOJ
(Astor spod Zbojnickej skaly x Cita z Rybnické hájenky)
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
junior class female
Afra z Černovické obory - CAJC, Junior club winner, BOJ
(Astor spod Zbojnickej skaly x Cita z Rybnické hájenky)
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
junior class female
Afra z Černovické obory - CAJC, Junior club winner, BOJ
(Astor spod Zbojnickej skaly x Cita z Rybnické hájenky)
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
open class female
Aki od Krsického mostu - 1. place
(Fatys z Větrné vsi x Alma z Kopaninské hájovny)
Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke
working class female
Agi od Šanova - CAC, Club winner, BOB
(Aron spod Zbojníckej skaly x Baxy z Kopaninské hájovny)
Porcelaine
working class male
Bacardi od Pstruží říčky - 1. place CAC
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelaine
winner class male
Jasánek Roborovski - CAC, Club winner, BOS
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Faience Roborovski)
Porcelaine
open class female
Diana od Pstruží říčky - 1. place CAC
(Artuš od Pstruží říčky x Artemis Andělský hrad)
Porcelaine
winner class female
Bailey od Pstruží říčky - CAC, Club winner, BOB
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelaine
winner class female
Bailey od Pstruží říčky - CAC, Club winner, BOB
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelaine
winner class female
Bailey od Pstruží říčky - CAC, Club winner, BOB
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelaine
Jasánek Roborovski - CAC, Club winner, BOS
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Faience Roborovski)
Bailey od Pstruží říčky - CAC, Club winner, BOB
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Petit Basset Griffon Vendéen
junior class male
Ian Des Vignes Pourpres - 1. place CAJC, Junior club winner, BOJ, BOS
(Ebene Des Ajoncs de L'Aulne x E¨Milie-Malie-Malou Des Vignes Pourpres)
Marco Polo Avora - 2. place
(Argo Idnys Slovakia x Dixie Avora)
Amis z Kolonky - 3. place
(Argo Idnys Slovakia x Karen Avora)
Petit Basset Griffon Vendéen
junior class male
Ian Des Vignes Pourpres - 1. place CAJC, Junior club winner, BOJ, BOS
(Ebene Des Ajoncs de L'Aulne x E¨Milie-Malie-Malou Des Vignes Pourpres)
Marco Polo Avora - 2. place
(Argo Idnys Slovakia x Dixie Avora)
Amis z Kolonky - 3. place
(Argo Idnys Slovakia x Karen Avora)
Petit Basset Griffon Vendéen
winner class female
Lukretia Borgia Avora - CAC, Club winner, BOB
(Logan Marcus Rudis x Dixie Avora)
Petit Basset Griffon Vendéen
Ian Des Vignes Pourpres - CAJC, Junior club winner, BOJ, BOS
(Ebene Des Ajoncs de L'Aulne x E¨Milie-Malie-Malou Des Vignes Pourpres)
Lukretia Borgia Avora - CAC, KV, BOB
(Logan Marcus Rudis x Dixie Avora)
Grand Basset Griffon Vendéen
baby class male
Dante od Veselý Anežky - BIS Baby
(Droupy du Levant de la Vieille Marne x Lucrezia Danda Bohemia).
Grand Basset Griffon Vendéen
open class male
Haddock de la Basse Bourgogne - 1. place
(Braconnier du Hamel de la Renaudie x Baya del al Basse Bourgogne).
Grand Basset Griffon Vendéen
winner class male
Nice Niobé Danda Bohemia - 1. place CAC, Club winner, BOB
(Casper Danda Bohemia x Barbouche Danda Bohemia)
Droupy du Levant de la Vieille Marne - 2. place res.CAC
(Voyou du Levant de la Vieille Marne x Aubergne des Rocs du Plessis)
Grand Basset Griffon Vendéen
winner class male
Nice Niobé Danda Bohemia - 1. place CAC, Club winner, BOB
(Casper Danda Bohemia x Barbouche Danda Bohemia)
Droupy du Levant de la Vieille Marne - 2. place res.CAC
(Voyou du Levant de la Vieille Marne x Aubergne des Rocs du Plessis)
Grand Basset Griffon Vendéen
winner class female
Lucrezia Danda Bohemia - CAC, Club winner, BOS
(Black Majesty L'Air du Temps x Barbouche Danda Bohemia)
Grand Basset Griffon Vendéen
veteran class female
Unicum Colette v. Tum-Tums Vrijendjes - BOV, BIS Veteran
(Pays-Bas Orange v. Tum-Tums Vriendjes x Optimiste v. Tum-Tums Vriendjes)
Grand Basset Griffon Vendéen
Nice Niobé Danda Bohemia - CAC, Club winner, BOB
Lucrezia Danda Bohemia -CAC, Club winner, BOS
Basset Hound
puppy class male
Atrej Citadela Bohemia - 1. place
(Navaro Lady Barnett's x Yoselin Bohemia Horrido)
Basset Hound
junior class male
Arthas ze Srdce Brd - 2. place
(Jimmy Fox od Berounky x Annabell Annie van Hallen)
Basset Hound
junior class male
Arthas ze Srdce Brd - 2. place
(Jimmy Fox od Berounky x Annabell Annie van Hallen)
Basset Hound
junior class male
Calvin Klein Bohemia Horrido
(Switherland The Designer x Ynes Bohemia Horrido)
Collin Malá Karolína
(Yannick Queen's Hermelín x Nora Lady Barnett's)
Basset hound
junior class male
Collin Malá Karolína
(Yannick Queen's Hermelín x Nora Lady Barnett's)
Basset hound
junior class male
Collin Malá Karolína
(Yannick Queen's Hermelín x Nora Lady Barnett's)
Basset Hound
junior class male
Calvin Klein Bohemia Horrido - 1. place CAJC, Junior club winner, BOJ, BIS Junior
(Switherland The Designer x Ynes Bohemia Horrido)
Arthas ze Srdce Brd - 2. place
(Jimmy Fox od Berounky x Annabell Annie van Hallen)
Woferlow Liberty Bell - 3. place
(Malrich Eisenhower x Woferlow Tinker Bell)
Basset Hound
intermediate class male
Iber Gloomy clown - CAC, Club winner
(Daddy Douglas van Grunsven x Claire Gloomy clown)
Basset Hound
intermediate class male
Iber Gloomy clown - CAC, Club winner
(Daddy Douglas van Grunsven x Claire Gloomy clown)
Basset Hound
open class male
Blackjack Bohemia Horrido
Cheyney od Berounky
Basset Hound
open class male
Blackjack Bohemia Horrido - 1. place
(Woferlow Border Patrol x Ynes Bohemia Horrido)
Cheyney od Berounky - 2. place
(Viking Bohemia Horrido x Yman Queen's Hermelín)
Basset Hound
working class male
Pan Lady Barnett's - CAC
(Vail dos Sete Moinhos x Lena Lady Barnett's)
Basset Hound
working class male
Pan Lady Barnett's - CAC
(Vail dos Sete Moinhos x Lena Lady Barnett's)
Basset Hound
winner class male
Zvezdochet Canis Haund - 1. place CAC
(Hopeless One HorrorStory x Epifania Canis Haund)
Bassbarr Kalypso Kid - 2. place res.CAC
(Bassbarr California Dreaming x Martha)
Basset Hound
winner class male
Zvezdochet Canis Haund - 1. place CAC
(Hopeless One HorrorStory x Epifania Canis Haund)
Basset Hound
honourable class male
Cyril Bohemia Gorgony - 1. place
(Baybiscuit It's So Floppy x Benoit's Taimi af Marke M?lle)
Basset Hound
baby class female
Quida Lady Barnett's - 1. place
(Chandler Lady Barnett's x Lena Lady Barnett's)
Basset Hound
puppy class female
Nice Girl od Berounky - 1. place
(Bassbarr Kalypso Kid x Zena v. Grunsven)
Aféra Citadela Bohemia - 2. place
(Navaro Lady Barnett's x Yoselin Bohemia Horrido)
Basset Hound
junior class female
Deméter od Rybníka Stráž - 1. place
(Cyril Bohemia Gorgony x Artemis Bohemia Horrido)
Perla Lady Barnett's - 2. place
(Vail dos Sete Moinhos x Lena Lady Barnett's)
Basset Hound
Calvin Klein Bohemia Horrido - CAJC, Junior club winner, BOJ, BIS Junior
Basset Hound
Destiny Dina's Way CAC
Basset Hound
intermediate class female
Destiny Dina's Way - 1. place CAC
(I'm Your Man van Grunsven x Yasmine Moravia Bray)
Ina Gloomy clown - 2. place res.CAC
(Daddy Douglas van Grunsven x Claire Gloomy Clown)
Basset Hound
open class female
Daffy Bohemia Gorgony - 1. place CAC
(Quico Dos Sete Moinhos x Catherine Bohemia Gorgony)
Odyssea Lady Barnett's - 2. place
(Nhabira Homerun x Gina Lady Barnett's)
Loreta od Berounky - 3. place
(Cheyney od Berounky x Zena v. Grunsven)
Basset Hound
workong class female
Dorothy Bohemia Gorgony - 1. place CAC, Club winner, BOB
(Quico Dos Sete Moinhos x Catherine Bohemia Gorgony)
Basset Hound
winner class female
Leticie od Berounky - 1. place CAC
(Cheyney od Berounky x Zena v. Grunsven)
Catherine Bohemia Gorgony - 2. place res.CAC
(Baybiscuit It's So Floppy x Benoit's Taimi af Marke M?lle)
Odeta Lady Barnett's - 3. place
(Nhabira Homerun x Gina Lady Barnett's)
Basset Hound
veteran class female
Quo Jackie Moravia Bray - BOV
(Jackson v. Hollandheim x Swede Sun's Vanja)
Basset Hound
Dorothy Bohemia Gorgony - CAC, Club Winner, BOB.
Basset Hound
Dorothy Bohemia Gorgony - CAC, Club winner, BOB
Calvin Klein Bohemia Horrido - CAJC, Junior club winner, BOJ, BIS Junior
Soutěže - Dítě a pes
Soutěže - Dítě a pes
Soutěže - Dítě a pes
Soutěže - Dítě a pes
Soutěže - Dítě a pes
Soutěže - páry
Lucrezia Danda Bohemia
Droupy du Levant de la Vieille Marne
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Klubová výstava Tábor 7. 6. 2014 - foto M. Přenosilová, P. Přenosil + asistenti

Popis

Rozhodčí / Judges:
František Šimek (CZ) - Elghund Grä, Jämthund, Redbone Coonhound, Basset Bleu de Gascogne, Poitevin, Brandlbracke, Gończy Polski, Petit Bleu de Gascogne, Black and Tan Coonhound, Steirische Rauhhaarige Hochgebirgsbracke, Porcelaine
Phil Freer (GB) - Petit Basset Griffon Vendéen, Grand Basset Griffon Vendéen, Basset Hound

Období

Statistiky

  • 89 fotek
  • 1 se líbí

Fototechnika

Nikon D7000

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

20% sleva platí na všechny dárky z vašich fotek po zadání kódu: AhojSkolo v objednávce.
S kódem: AhojSkolo Akce platí do 2. 10. 2022
Prohlédnout nabídku
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Klubová výstava Tábor 7. 6. 2014 - foto M. Přenosilová, P. Přenosil + asistenti
Komentáře Přidat