Klubová výstava Tábor 1.6.2013, foto CHS Bohemia Horrido
Švédský losí pes / Jämthund
třída otevřená / open class
Aelfrygg Fenrisúlfr - CAC, club winner, BOB
(Rommivuoren Roni x Aida pod Táborem)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira
třída mladých / junior class
Barny Czech Anela - CAJC, junior club winner, junior BOB, BOB
 (Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Apu z Modletic (Ick Nalle Bohemia x Aika Assi Kavon)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira
Apu z Modletic (Ick Nalle Bohemia x Aika Assi Kavon)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Beryl Czech Anela - CAJC, Junior club winner
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira
Beryl Czech Anela - CAJC, Junior club winner
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Aris Czech Anela - CAC, club winner
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Aris Czech Anela - CAC, club winner
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Aris Czech Anela - CAC, club winner
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Barny Czech Anela - CAJC, Junior Club Winner, BOB 
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Barny Czech Anela - CAJC, Junior Club Winner, BOB 
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira
Apu z Modletic - CAC, Cub Winner 
(Ick Nalle Bohemia x Aika Assi Kavon)
Karelský medvědí pes / Karjalankarhukoira 
Barny Czech Anela - CAJC, Junior Club Winner, BOB 
(Amir od Starých dubů x Havurinteen Tuikku)
Polský ogar / Polski ogar 
Lowca z Beskidzkich Wysp - CAC, club winner, BOB
(Kumpek z Beskidzkich Wysp x Cytra z Beskidzkich Wysp)
Polský ogar / Polski ogar 
Lowca z Beskidzkich Wysp - CAC, club winner, BOB
(Kumpek z Beskidzkich Wysp x Cytra z Beskidzkich Wysp)
Hamiltonův honič / Hamiltonstövare 
Adar od Jeřábu - CAC, club winner, BOB 
(Zorro x Navåsens Cita)
Štýrský brakýř / Steirische rauhaarige hochgebirgbracke 
Agi od Šanova - very promissing 1 
(Aron spod Zbojníckej skaly x Baxy z Kopaninské hájovny)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó 
Ben z Velké hůry - CAC, Club Winner, BOB
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó
 třída otevřená / open class 
Brita z Velké hůry 
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó
 třída otevřená / open class 
Brita z Velké hůry 
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó
třída otevřená / open class 
Brixa z Velké hůry  - res.CAC
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó
 třída otevřená / open class 

Axa z Velké hůry  - 1. place, CAC, Club winner, BOB
 (Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk) 

Brixa z Velké hůry  - 2. place, res.CAC
 (Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó 
třída otevřená / open class
 Brita z Velké hůry 
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó 
Axa z Velké hůry  -  CAC, Club winner, BOB
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó 
Axa z Velké hůry - CAC, Club winner, BOB
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Sedmihradský honič / Erdélyi kopó 
Axa z Velké hůry - CAC, Club winner, BOB
(Petörkei Vadmozgató Batykó x Tofi z Diváckých luk)
Norský losí pes šedý / Elghund grä
mezitřída / intermediate class
Hasky Excellent Elgjakten's - V1, CAC,Club winner, BOB, Best hound FCI V
(Tjeldaräsen's CC-Akir I. Av Pisek x Agga Excellent Elgjakten's)
Black and tan coonhound 
třída dorostu / puppy class 
Arven Yellow Queen - very promising 1st
(Windbourne Cowboy Up x Jazzman When the Dealin's Done)
Black and tan coonhound 
třída dorostu / puppy class 
Arven Yellow Queen - very promising 1st 
(Windbourne Cowboy Up x Jazzman When the Dealin's Done)
Black and tan coonhound 
open class/ tř. otevřená
Chase & Pleasure's Donna - CAJC,Club Junior winner, BOJ, BOB 
(Sochase n Cashlane the Mechanic x Windbourne Something Wonderful)
Porcelán / Porcelaine 
Caspian od Pstruží říčky - CAJC, Club Junior winner, BOJ 
Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Cadene od Pstruží říčky)
Porcelán / Porcelaine 
třída otevřená / open class 
Berri od Pstruží říčky - res.CAC
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine 
třída otevřená / open class 
Berri od Pstruží říčky - res.CAC
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine
třída otevřená / open class
Jasánek Roborovski (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Faience Roborovski) - CAC
Porcelán / Porcelaine
třída otevřená / open class
Berri od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - res.CAC
Porcelán / Porcelaine
třída otevřená / open class
Berri od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - res.CAC
Porcelán / Porcelaine
třída otevřená / open class
Jasánek Roborovski (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Faience Roborovski) - CAC
Porcelán / Porcelaine
třída pracovní / working class
Artuš od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - CAC, Club winner, BOB
Porcelán / Porcelaine
třída pracovní / working class
Artuš od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - CAC, Club winner, BOB
Porcelán / Porcelaine
Bacardi od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - CAC
Porcelán / Porcelaine
třída vítězů / winner class
Chrudoš Roborovski (Ubi x Faience Roborovski) - res.CAC
Porcelán / Porcelaine
třída pracovní / working class
Artuš od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - CAC, Club winner, BOB
Porcelán / Porcelaine
třída pracovní / working class
Artuš od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - CAC, Club winner, BOB
Porcelán / Porcelaine
třída mladých / junior class
Dasti od Pstruží říčky (Artuš od Pstruží říčky x Artemis Andělský hrad) - CAJC, Junior club winner
Porcelán / Porcelaine
Abigail od Pstruží říčky (Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse) - CAC
Porcelán / Porcelaine
Jíva Roborowski - rCAC
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Faience Roborvski)
Porcelán / Porcelaine
Jíva Roborowski - rCAC
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Faience Roborvski)
Porcelán / Porcelaine
Angelika od Pstruží říčky - CAC
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine
Bailey od Pstruží říčky - CAC, Club Winner
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine
Artuš od Pstruží říčky - CAC, Club winner, BOB
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine
Bailey od Pstruží říčky - CAC, Club Winner
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine
Caspian od Pstruží říčky - CAJC, Club Junior winner, BOJ
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Cadene od Pstruží říčky)
Porcelán / Porcelaine
Artuš od Pstruží říčky - CAC, Club winner, BOB
(Dalton de l'Echo de la Petite Foret x Contesse)
Porcelán / Porcelaine
Artuš od Pstruží říčky - Club Winner
Malý hrubosrstý vendéeský basset / Petit basset griffon vendéen
Lionel Borgia Avora - very good 1
(Logan Marcus Rudis x Dixie Avora)
Malý hrubosrstý vendéeský basset / Petit basset griffon vendéen
Lukretia Borgia Avora - CAJC, Junior Club Winner, BOJ, BOB
(Logan Marcus Rudis x Dixie Avora)
Malý hrubosrstý vendéeský basset / Petit basset griffon vendéen
Lukretia Borgia Avora - CAJC, Junior Club Winner, BOJ, BOB
(Logan Marcus Rudis x Dixie Avora)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Haddock de la Basse Bourgogne - CAJC, Junior Club Winner
(Braconnier de Hamel de la Renaudie x Baya del al Basse Bourgogne)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Haddock de la Basse Bourgogne - CAJC, Junior Club Winner
(Braconnier de Hamel de la Renaudie x Baya del al Basse Bourgogne)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Miraculeuse Etoile Danda Bohemia - CAJC, Junior Club Winner, BOJ
(Black Majesty L'Air du Temps x Kimimela Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Miraculeuse Etoile Danda Bohemia - CAJC, Junior Club Winner, BOJ
(Black Majesty L'Air du Temps x Kimimela Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Miraculeuse Etoile Danda Bohemia - CAJC, Junior Club Winner, BOJ
(Black Majesty L'Air du Temps x Kimimela Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Miraculeuse Etoile Danda Bohemia - CAJC, Junior Club Winner, BOJ
(Black Majesty L'Air du Temps x Kimimela Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Ancelme Godess de Regio Montana - CAC
(Magique Falco l'Honneur du Pied x Godess Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Lucrezia Danda Bohemia - CAC, Club Winner, BOB, BIG FCI VI., BIS
(Black Majesty L'Air du Temps x Barbouche Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Chelsea Danda Bohemia - CAC
(Casper Danda Bohemia x Barbouche Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Kwanza Danda Bohemia - rCAC
(Casper Danda Bohemia x Barbouche Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Kwanza Danda Bohemia - rCAC 
(Casper Danda Bohemia x Barbouche Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Chelsea Danda Bohemia - CAC
(Casper Danda Bohemia x Barbouche Danda Bohemia)
Velký hrubosrstý vendéeský basset / Grand basset griffon vendéen
Lucrezia Danda Bohemia - CAC, Club Winner, BOB, BIG FCI VI., BIS
(Black Majesty L'Air du Temps x Barbouche Danda Bohemia)
Basset hound
mezitřída / intermediate class
Blackjack Bohemia Horrido - CAC
 (Woferlow Border Patrol x Ynes Bohemia Horrido)
Basset hound
mezitřída / intermediate class
Blackjack Bohemia Horrido - CAC
 (Woferlow Border Patrol x Ynes Bohemia Horrido)
Basset hound
mezitřída / intermediate class
Blackjack Bohemia Horrido - CAC
 (Woferlow Border Patrol x Ynes Bohemia Horrido)
Basset hound
třída otevřená / open class
Jimmy Fox od Berounky - very good 1
(Fatys Feya od Berounky x Yman Queen's Hermelín)
Basset hound
třída otevřená / open class
Nero Lady Barnett's - very good 2
(Woferlow Single Malt x Gina Lady Barnett's)
Basset hound
třída otevřená / open class
Nero Lady Barnett's - very good 2
(Woferlow Single Malt x Gina Lady Barnett's)
Basset hound
Chandler Lady Barnett's - CAC
(Born Lady Barnett's x Quo Scarlet Moravia Bray)
Basset hound 
třída otevřená / open class
Navaro Lady Barnett's - rCAC
(Woferlow Single Malt x Gina Lady Barnett's)
Basset hound
mezitřída / intermediate class
Blackjack Bohemia Horrido - CAC
(Woferlow Border Patrol x Ynes Bohemia Horrido)
Basset hound
Chandler Lady Barnett's - CAC
(Born Lady Barnett's x Quo Scarlet Moravia Bray)
Basset hound
Chandler Lady Barnett's - CAC
(Born Lady Barnett's x Quo Scarlet Moravia Bray)
Basset hound
Dark Diamond Grand Grades - CAC, Club winner 
(Electrifying Elvis v. Grunsven x Caitlin Grand Grades)
Basset hound
Dark Diamond Grand Grades - CAC, Club winner 
(Electrifying Elvis v. Grunsven x Caitlin Grand Grades)
Basset hound
Dark Diamond Grand Grades - CAC, Club winner 
(Electrifying Elvis v. Grunsven x Caitlin Grand Grades)
Basset hound
třída dorostu / puppy class
Destiny Dina's Way - very prmissing 1st, BIS Puppy 
(I'm Your Man v. Grunsven x Yasmine Moravia Bray)
Basset hound
třída dorostu / puppy class
Destiny Dina's Way - very prmissing 1st, BIS Puppy 
(I'm Your Man v. Grunsven x Yasmine Moravia Bray)
Basset hound
třída mladých / junior class
Betty Čečelka z Čečelic - Exc.3
(Chandler Lady Barnett's x Cloe Gloomy Clown)
Basset hound
třída mladých / junior class
Cleopatra od Bouňovské studánky 
(Eminescu z Valachitu x Bety z Hlubocké hájovny)
Basset hound
třída mladých / junior class
Odeta Lady Barnett's - CAJC, BOB Junior, BOB
 (Nhabira Homerun x Gina Lady Barnett's)
Basset hound
třída mladých / junior class
Betty Čečelka z Čečelic - Exc.3
(Chandler Lady Barnett's x Cloe Gloomy Clown)
Basset hound
třída mladých / junior class
Celeste Dina's Way - Exc.4
(I'm Your Man v. Grunsven x Grace od Berounky)
Basset hound
třída mladých / junior class
Cleopatra od Bouňovské studánky 
(Eminescu z Valachitu x Bety z Hlubocké hájovny)
Basset hound
třída mladých / junior class
Nicky od Desinky
(Yannick Queen's Hermelín x Ruby z Podhůry)
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Klubová výstava Tábor 1.6.2013, foto CHS Bohemia Horrido

Popis

Období

Statistiky

  • 101 fotek
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

20% sleva platí na všechny dárky z vašich fotek po zadání kódu: AhojSkolo v objednávce.
S kódem: AhojSkolo Akce platí do 2. 10. 2022
Prohlédnout nabídku
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Klubová výstava Tábor 1.6.2013, foto CHS Bohemia Horrido
Komentáře Přidat